Чому житло в новобудові є найбільш перспективним варіантом?

05.05.2017 - Общая информация, Статьи

4_TraditionБагато громадян нашої держави мріють проживати в столиці. На це є декілька причин. В першу чергу це перспективи знайти високооплачувану роботу, створити кращі умови для своєї сім’ї. Родини з дітьми розуміють, що в Києві є кращі школи, ліцеї, університети, в яких діти зможуть здобути гарну освіту. Кращі умови для розвитку особистості, розкриття талантів. Коли постає питання про купівлю власного житла, то багато хто замислюється про придбання квартири в Києві.

Сьогодні столиця розширює свої кордони. Будуються нові мікрорайони зі всією необхідною інфраструктурою, створюються нові робочі місця. Зрозуміло, що придбати квартиру в Києві може далеко не кожен. Але компанії-забудовники створюють сприятливі умови для реалізації таких бажань. Деякі сім’ї не спроможні одразу сплатити 100% вартості такого житла в новобудові, тому розроблені спеціальні програми, за якими родини сплачують за житло декілька років певними частинами. Це досить зручно. Адже у Вас з’являється можливість жити в своїй квартирі, а не винаймати житло.

Ми з дружиною, коли вирішили придбати власну квартиру, стали вибирати в якому районі буде краще нашим дітям, де кращі екологічні умови, інфраструктура. Тому зупинили свій вибір на новому та перспективному районі Києва — на Позняках. Цей район приваблює тим, що він трохи віддалений від шумних трас і в той же час є лінія метро, є можливість швидко доїхати в аеропорт «Бориспіль». Парк, озера, піщані пляжі роблять це місце особливим.

На сімейній нараді було вирішено купувати квартиру в новобудові. Поцікавившись новобудовами в цьому районі Києва, ми зупинили свій вибір на квартирі в житловому комплексі «Традиція». Варто зазначити, що через певний час ми зрозуміли, який вдалий вибір зробили. Варто зазначити, що наша багатоповерхівка знаходиться недалеко від престижної гімназії, де тепер навчається наша донька. Поряд з будинком є вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання, впевнитись в цьому Ви можете самі на сайті http://tradicia.kiev.ua/ua/conditions/terms-of-sale/. Одразу після переїзду в нову квартиру ми з дружиною почали відвідувати заняття в новому фітнес-залі. У вихідні дні разом з друзями вибираємось на пікніки.tradiciya_1

Замість того, щоб купувати квартиру на вторинному ринку і проживати в старому будинку, ми зробили правильний вибір. Власна квартира в сучасній новобудові в столиці — це перспективне капіталовкладення. Адже ціна на таке житло буде збільшуватись з кожним роком.

Багатоповерхівка зведена монолітно-каркасним методом із використанням сучасних надміцних матеріалів. Варто зазначити, що забудовник надає можливість купувати квартиру з ремонтом або під чистове оздоблення. Кожен майбутній власник квартири має вибір — самостійно проводити ремонтні роботи або ж в’їжджати в свої апартаменти із сучасним ремонтом. При проведенні ремонту використовуються сучасні матеріали, які відрізняються стильним дизайном.
Якщо Ви вирішили змінити своє життя на краще, робіть правильний вибір. Квартира в новому житловому комплексі в столиці стане найбільш правильним рішенням у Вашому житті.